Spawacz
(wytwórnia konstrukcji stalowych)

Miejsce pracy: województwo łódzkie (Tomaszów Mazowiecki)

Opis stanowiska

  • przygotowywanie elementów do spawania (cięcie, wiercenie, obróbka),
  • spawanie konstrukcji stalowych metodą 135 (MAG).

Wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn do obróbki stali - przecinarka plazmowa, piła taśmowa, wiertarka itp.
  • umiejętność spawania w metodzie MAG,
  • umiejętność spawania spoin czołowych i pachwinowych,
  • samodzielność,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność.

Mile widziane

  • uprawnienia w metodzie 135 FM1 BW i FW,
  • umiejętność spawania elektrodą (metoda 111) oraz uprawnienia w tej metodzie,
  • znajomość obsługi i uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowanym portfelem zleceń;
  • możliwość zdobycia/odnowienia uprawnień spawalniczych;
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jak aplikować?

Składanie aplikacji osobiście do działu kadr lub na adres mailowy: rekrutacja@artom.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Spawacz (wytwórnia konstrukcji stalowych) przez ARTOM BUDOWNICTWO Spółka z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.