Nasza firma

Nasza działalność
Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w generalnym wykonawstwie w zakresie realizacji i remontów obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych. Wykonujemy również montaż i naprawy sieci i instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji oraz klimatyzacji. Jako akcjonariusz Grupy Polskie Składy Budowlane oferujemy materiały budowlane renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Konkurencyjność
Ponad dwudziestoletnia praktyka zapewniła nam stabilną pozycję na rynku budowlanym, potwierdzoną między innymi licznymi nagrodami branżowymi oraz stale powiększającym się gronem zadowolonych klientów. W roku 2000 znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W trosce o dalszy rozwój przedsiębiorstwa podążamy w kierunku nowoczesności i skutecznego działania w warunkach silnej konkurencji i wysokich wymagań rynku.

Historia

Wieloletnie doświadczenie
Początki naszej firmy sięgają roku 1991. W pierwszych latach działalności nasza aktywność koncentrowała się na usługach i robotach ogólnobudowlanych i remontowych. Wraz z rozwojem firmy zakres oferowanych usług został poszerzony o sprzedaż materiałów budowlanych. W roku 2003 nastąpiło przekształcenie przedsiębiorstwa w spółkę z o.o. Kolejne lata to dalszy dynamiczny rozwój firmy, która systematycznie umacnia swoją pozycję i prestiż na rynku budowlanym. Wykonujemy znaczące obiekt przemysłowe, oświatowe, sportowe oraz mieszkaniowe. Ze względu na stale zwiększający się asortyment i rosnącą sprzedaż materiałów budowlanych w 2018 r. powstaje ARTOM Handel Spółka z o.o., która kontynuuje działalność handlową jako odrębna spółka.

Ważne daty

10.06.1991 r.

Rozpoczęcie działalności; forma prawna – osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą; profil działalności – usługi i roboty ogólnobudowlane

1996 r.

Rozszerzenie działalności; profil działalności – handel materiałami budowlanymi

2003 r.

Przekształcenie przedsiębiorstwa w spółkę z o.o.

2005 r.

Otrzymanie certyfikatu ISO 9001/2000

2010 r.

Wchodzimy w skład  Grupy Polskie Składy Budowlane S.A.

2017 r.

Powstaje ARTOM Budownictwo Spółka z o.o.  kontynuująca działalność w niezmienionym kształcie przedmiotowym

2018 r.

Wydzielenie działalności w zakresie handlu materiałami budowlanymi do nowopowstałej spółki ARTOM Handel Spółka z o.o.

2019 r.

Rozpoczęcie pierwszego przedsięwzięcia deweloperskiego

Nagrody