Wydarzenia

10.11.2016 r.

Zakończenie budowy hali magazynowej w Tobiaszach

Zakończyliśmy budowę hali magazynowej w Tobiaszach. dla firmy CEL TRANS sp. z o.o.

29.09.2016 r.

Zakończenie budowy budynku biurowego WaKaT Kelm s.j.

Zakończyliśmy prace związane z budową budynku biurowego w Piotrkowie Tryb. przy ul. Dzieci Polskich 20 dla Przedsiębiorstwa Usługowego WaKaT Kelm s.j. Piotrków Tryb.

18.08.2016 r.

Przedsiębiorstwo Budowlane ARTOM generalnym wykonawcą hali sportowej do gier plażowych w Spale

Podpisaliśmy umowę z COS OPO w Spale na wykonanie projektu i robót budowlanych związanych z budową hali sportowej do gier plażowych.

11.06.2016 r.

25-lecie działalności Przedsiębiorstwa Budowlanego ARTOM

W uroczystościach uczestniczyli pracownicy, współpracownicy oraz inwestorzy związani z naszą firmą w ciągu ćwierćwiecza działalności.

09.06.2016 r.

Przedsiębiorstwo Budowlane ARTOM generalnym wykonawcą kolejnych dwóch budynków wielorodzinnych w Uniejowie

Nasza firma podpisała umowę z PGK „TERMY Uniejów” Spółka z o.o. w Uniejowie na wykonanie projektu i robót budowlanych związanych z realizacją dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w rejonie ul. Targowej i Asnykaw Uniejowie.

06.2016 r.

Przekazanie do użytkowania hali magazynowej RAW-POL

Firma RAW-POL Export-Import z siedzibą w Julianowie rozpoczyna eksploatację nowo wybudowanej hali magazynowej.

13.04.2016 r.

Budowa hali magazynowej w Tobiaszach

Rozpoczynamy roboty budowlane związane z budową hali magazynowej w Tobiaszach. Inwestorem jest firma CEL TRANS sp. z o.o.

13.04.2016 r.

Przedsiębiorstwo Budowlane ARTOM sp. z o.o. Laureatem Gazel Biznesu w roku 2016 r.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

14.10.2015 r.

Rozpoczęcie robót budowlanych hala Magazynowa RAW-POL

W imieniu inwestora, Firmy RAW-POL Export-Import z siedzibą w Julianowie uzyskaliśmy pozwolenie na budowę hali magazynowej. Rozpoczynamy roboty budowlane.

30.09.2015 r.

Zakończenie budowy bloków w Uniejowie

Zakończyliśmy budowę 2- budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy zbiegu ulic Targowej i Reymonta w Uniejowie dla inwestora – PGK „TERMY Uniejów” Spółka z o.o.

29.06.2015 r.

Przedsiębiorstwo Budowlane ARTOM generalnym wykonawcą hali magazynowej w Julianowie

Podpisaliśmy umowę z RAW-POL Export-Import z siedzibą w Julianowie na wykonanie projektu i robót budowlanych związanych z realizacją hali magazynowej w Julianowie.

20.06.2015 r.

Zakończenie robót związanych z przebudową stadionu treningowego

Jako podwykonawca Firmy TAMEX Obiekty Sportowe zakończyliśmy przebudowę stadionu treningowego – budowa sektora do rzutów długich, boiska do piłki nożnej I zaplecza magazynowego w COS OPO SpałaInwestor – COS OPO Spała.

30.04.2015 r.

Finał III fazy Osiedla BOTANICUM

Dokonano odbioru budynku mieszkalnego wielorodzinnego “C” (50 mieszkań) wraz z instalacjami wewnętrznymi w Łodzi przy ul. Konstantynowskiej 30/32. Inwestor – Tree Development Group spółka komandytowa Łódź.

14.04.2015 r.

Rozpoczęcie budowy budynku biurowego

Rozpoczynamy prace związane z budową budynku biurowego w Piotrkowie Tryb. przy ul. Dzieci Polskich 20 dla Przedsiębiorstwa Usługowego WaKaT Kelm s.j. Piotrków Tryb.

31.01.2015 r.

Uroczyste o otwarcie hali lekkoatletycznej COS-OPO w Spale

Przy udziale wielu znamienitych gości nastąpiło uroczyste otwarcie wyremontowanej hali lekkoatletycznej w COS OPO Spała.

30.11.2014 r.

Zakończenie przebudowy obiektu hali sportowej

Zakończenie, jako podwykonawca firmy TAMEX Obiekty Sportowe, przebudowy obiektu hali sportowej lekkoatletycznej w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale.

30.11.2014 r.

Zakończenie budowy budynku handlowo-usługowo-biurowego

Zakończenie budowy budynku handlowo-usługowo-biurowego w Łodzi przy ul. Kolumny dla Inwestora Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Łodzi.

15.10.2014 r.

VECOM POLAND sp. z o.o. – zakończenie budowy

Zakończenie robót związanych z budową budynku produkcyjnego wraz z instalacjami i urządzeniami budowlanymi na nieruchomości położonej w Tomaszowie Maz. przy ul. Piaskowej 149/151 dla firmy VECOM POLAND sp. z o.o.

01.10.2014 r.

Przedsiębiorstwo Budowlane Artom Spółka z o.o. generalnym wykonawcą osiedla NARUTOWICZA RESIDENCE

Przedsiębiorstwo Budowlane Artom Spółka z o.o. podpisało umowę na wykonanie osiedla NARUTOWICZA RESIDENCE. Na zlecenie inwestora Tree Development Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Łódź 4 Spółka komandytowa.

03.09.2014 r.

Pozwolenie na budowę – Termy Uniejów

Uzyskaliśmy w imieniu Inwestora PGK „Termy Uniejów” Spółka z.o.o. w Uniejowie pozwolenie na budowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Uniejowie.

28.08.2014 r.

Nagroda Modernizacja Roku 2013

Przedsiębiorstwo Budowlane Artom Spółka z o.o. zdobyło I nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku 2013” za modernizację budynku Centrali UNIQA Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. przy ul. Gdańskiej 132 w Łodzi. Prestiżową nagrodę odebrał podczas uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie prezes firmy Tomasz Gliszczyński.

30.07.2014 r.

Finał II Fazy Osiedla Botanicum

Dokonano odbioru budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową( 50 mieszkań) o kubaturze 9.583,00 m3- II Fazy Osiedla Botanicum w Łodzi przy ul. Konstantynowskiej, zrealizowanego dla inwestora- Tree Development Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Łódź 2 Spółka komandytowa.

03.07.2014 r.

Przedsiębiorstwo Budowlane ARTOM generalnym wykonawcą budynków wielorodzinnych w Uniejowie

Podpisaliśmy umowę z PGK „TERMY Uniejów” Spółka z o.o. w Uniejowie na wykonanie projektu i robót budowlanych związanych z realizacją budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Uniejowie.

10.06.2014 r.

Uroczystość nadania imienia Kamili Skolimowskiej stadionowi w Spale

Przedsiębiorstwo Budowlane Artom Spółka z o.o. uczestniczy w organizacji uroczystości nadania stadionowi COS- OPO w Spale imienia Kamili Skolimowskiej.

20.03.2014 r.

Rozpoczęcie robót – Osiedle Botanicum III Faza

Rozpoczynamy roboty związane z budową budynku mieszkalnego wielorodzinnego (50 mieszkań) o kubaturze 12070,44 m3 – III fazy Osiedla Botanicum w Łodzi dla Tree Development Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Łódź 2 Spółka komandytowa.

17.01.2014 r.

Udział w przebudowie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale

Rozpoczynamy przebudowę istniejącego obiektu hali sportowej lekkoatletycznej w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale jako podwykonawca firmy TAMEX Obiekty Sportowe w Warszawie. Obiekt realizowany jest dla Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale.

STRONY:
1
2
3