Wspólnie kształtujemy przestrzeń mieszkaniową

Tworzymy wymarzone miejsca do życia

Inwestycje mieszkaniowe

Jako przedsiębiorstwo z ponad trzema dekadami doświadczenia, gwarantujemy stabilną pozycję, ugruntowaną licznymi nagrodami branżowymi oraz ciągle rosnącym kręgiem zadowolonych klientów. Naszym celem jest ciągłe dążenie do nowoczesności i efektywności w obliczu intensywnej konkurencji oraz wysokich standardów rynkowych.

Nasza specjalizacja obejmuje generalne wykonawstwo w zakresie budowy obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych oraz sportowych.

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych, hydraulicznych, wentylacyjnych, montujemy instalacje fotowoltaiczne czy zintegrowane systemy oczyszczania ścieków, wykonujemy aranżacje terenów zielonych.Projektujemy i wykonujemy całe osiedla mieszkaniowe, począwszy od wszystkich procedur dokumentowych po zagospodarowanie terenów zielonych.

Dążymy do utrzymania najwyższych standardów w naszej pracy. Dlatego zapewniamy dostęp do materiałów budowlanych od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Dysponujemy również wykwalifikowaną kadrą, która jest do Państwa dyspozycji przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do rozmowy.

W przypadku chęci zapoznania się z większą ilością naszych realizacji, zapraszamy do indywidualnego kontaktu.